Školení pro uživatele

banner


Cenová nabídka

Cenová nabídka školení pro uživatele na zakoupený software u naší společnosti:


 • Individuální školení pro jednu společnost (cena 10.000 Kč bez DPH/den/max. 3 osoby) - považujeme za nejkvalitnější - možnost domluvy na osnově školení - přímá komunikace s uživatelem - individuální tempo výuky. V případě, že je školení spojeno s nákupem programu nebo upgrade, je první základní školení v ceně 5.000 Kč bez DPH (další školení je v ceně 10.000 Kč). Speciální školení například na vizualizace, parametrizace… se stanovují dohodou. Místo konání: firma ŠPINAR – software (Lipová 11, 602 00 Brno) nebo přes internet (přes vzdálenou plochu – neplatí pro hromadná školení). Je možné se dohodnout i na školení na Vašem pracovišti (cena za dopravu 10 Kč/km bez DPH).
  Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

 • Skupinové školení probíhá v počítačové učebně - je stanovena dohodnutá osnova školení (8.000 Kč bez DPH/den/osoba). Je možné získat certifikát o školení. Místo konání: firma ŠPINAR – software (Lipová 11, 602 00 Brno) nebo přes internet (přes vzdálenou plochu – neplatí pro hromadná školení). Je možné se dohodnout i na školení na Vašem pracovišti (cena za dopravu 10 Kč/km bez DPH). Témata kurzů a školení se vypisují s pevnými termíny a rozesílají se registrovaným zákazníkům. Kurzy a školení lze objednat i individuálně.
  Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

      V případě, že má potencionální zákazník zájem o prezentaci nabízených programů naší společnosti, je možné si domluvit termín zde.

Akční nabídka kurzů a školení

Témata školení základního kurzu na programy TurboCAD a DAEX:

 • A1: Základní nastavení a ovládání programu TurboCAD a kreslení ve 2D prostoru
 • A2: Základní práce s programem TurboCAD ve 3D prostoru
 • A3: Základní ovládání programu DAEX a návrh interiéru pomocí předpřipravených editovatelných knihoven
 • A4: Tvorba atypického nábytku pomocí standardních prvků nebo návrhem vlastních modelů v programu DAEX
 • A5: Vizualizace - základní práce s texturami, světly, stíny, odlesky, průhledností... a prostředím


  Téma: A5: Vizualizace - základní práce s texturami, světly, stíny, odlesky, průhledností... a prostředím


  Dvoudenní školení.

  (Určeno pro uživatel, kteří umí pracovat v programu TurboCAD ve 2D a 3D prostoru a umět základní práci s vizualizacemi)

  Základní přehled o možnosti využívání LightWorks a RedSDK, vizualizační styly, vizaulizace 3D modelu s ukázkou nastavení světel a stínů, vytvoření vlastní textury (zamezení dlaždicového efektu) a nastavení materiálu, sklo, zrcadlo, mosaz, mapa výšky, mapování materiálu na objekty, tvorba listu pro vytvoření květiny, vložení fotografie nebo její ořezané části do prostoru, Sluneční svit procházející oknem, práce se světly, práce s luminancí, prostředí, bodová světla, vizualizace 3D modelu (připravený vzorek), vizualizace interiéru (připravený vzorek).
  • Uživatel pracuje na svém notebooku nebo PC (monitor zajistíme) a zakoupeném programu.
  • Kurz je dvoudenní a otevírá se pro min. 2 účastníky a max. 4 účastníky.
  • Účastník kurzu si může objednat výukové video k danému kurzu ve speciální ceně 900 Kč bez DPH (běžná cena je 20.000 Kč bez DPH).


  Termín: Od 29.08.2018 do 30.08.2018

  Čas:
  Začátek: 8:30
  Předpokládaný konec: 16:00

  Informace k obsazenosti školení: Volná místa jsou k dispozici.

  Místo: Brno, školící místnost firmy ŠPINAR - software

  Technické zabezpečení: Na školení si každý z účastníků přiveze vlastní notebook nebo PC (monitory zajišťujeme). Při příjezdu na seminář se počítá půl hodiny pro případnou konfiguraci programu, který bude tématem školení.

  Cena: 9.000,- Kč bez DPH/den/účastník (cena pro individuální termín a přístup 10.000 Kč bez DPH)


  Podmínky pro úhradu poplatku za školení:
  Účastnický poplatek za školení musí být uhrazen předem.


  Závazná přihláška

  Vyplněním dotazníku se závazně přihlašujete na daný termín školení. Je možné se na nás obrátit i telefonicky - kontakt. Děkujeme.

  Školení - Téma: A5: Vizualizace - základní práce s texturami, světly, stíny, odlesky, průhledností... a prostředím
  Mám zájem o Rezervování ubytování
  Zajištění oběda
  Výukové DVD ke školení za akční cenu
  Počet osob
  Firma
  Kontaktní osoba
  Adresa
  Město
  PSČ
  Telefon
  Fax
  E-mail
  IČO
  DIČ
  Poznámka
   

  Uděluji souhlas níže vycházející z nařízení Evropské unie, které má platnost od 25. 5. 2018. Cílem je vyšší ochrana spotřebitelů z hlediska šíření a podmínek využívání osobních údajů.

  Mám zájem být informován(a) o novinkách produktů a akcích firmy ŠPINAR - software a za tímto účelem souhlasím s vedením kontaktu z formuláře v databázi firmy ŠPINAR - software.
  (Kupující dává do odvolání souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely prodávajícího, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.)

   
  Odesláním formuláře potvrzuji, že jsem oprávněn jednat jménem společnosti uvedené v kontaktním formuláři a jsem oprávněn jejím jménem udělit společnosti ŠPINAR – software s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely.

  Zásady ochrany osobních údajů