Školení pro uživatele

banner


Cenová nabídka

Cenová nabídka školení pro uživatele na zakoupený software u naší společnosti:


  • Individuální školení pro jednu společnost (cena 10.000 Kč bez DPH/den/max. 3 osoby) - považujeme za nejkvalitnější - možnost domluvy na osnově školení - přímá komunikace s uživatelem - individuální tempo výuky. V případě, že je školení spojeno s nákupem programu nebo upgrade, je první základní školení v ceně 5.000 Kč bez DPH (další školení je v ceně 10.000 Kč). Speciální školení například na vizualizace, parametrizace… se stanovují dohodou. Místo konání: firma ŠPINAR – software (Lipová 11, 602 00 Brno) nebo přes internet (přes vzdálenou plochu – neplatí pro hromadná školení). Je možné se dohodnout i na školení na Vašem pracovišti (cena za dopravu 10 Kč/km bez DPH).
    Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

  • Skupinové školení probíhá v počítačové učebně - je stanovena dohodnutá osnova školení (8.000 Kč bez DPH/den/osoba). Je možné získat certifikát o školení. Místo konání: firma ŠPINAR – software (Lipová 11, 602 00 Brno) nebo přes internet (přes vzdálenou plochu – neplatí pro hromadná školení). Je možné se dohodnout i na školení na Vašem pracovišti (cena za dopravu 10 Kč/km bez DPH). Témata kurzů a školení se vypisují s pevnými termíny a rozesílají se registrovaným zákazníkům. Kurzy a školení lze objednat i individuálně.
    Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

      V případě, že má potencionální zákazník zájem o prezentaci nabízených programů naší společnosti, je možné si domluvit termín zde.

Akční nabídka kurzů a školení

V současné době nejsou vypsány žádné termíny školení.