Ceník pro školy

Naše nabídka pro školy

TurboCAD Platinum CZ


krabice TurboCAD Platinum 26 CZ Včetně: Kompletní česká lokalizace.
Doporučujeme pro: Strojaře - Inženýry - Průmyslové designery - Architekty a stavební projektanty - Projektanty specialisty - Dodavatele - Výrobce a prodejce nábytku - Interiérová studia - Výrobce a prodejce oken a dveří - Výrobce tištěných spojů - Elektroinženýry

Běžná cena bez DPH 38.990,-Kč / pro školy bez DPH 35.990,-Kč (u vybavení učeben je možné získat slevu). Pro kvalitní rychlé vizualizace je zapotřebí dokoupit plug-in RedSDK v ceně 2.490 bez DPH. V případě dodávky pro výrobní, obchodní a strojní výstupy je zapotřebí počítat s příplatkem v ceně 42.990 Kč bez DPH/licence (pro plnou funkčnost kompletní verze je zapotřebí RedSDK).


TurboCAD Deluxe CZ


krabice TurboCAD Deluxe 26 CZ Včetně: Kompletní česká lokalizace.
Doporučujeme pro: Strojaře - Inženýry - Průmyslové designery - Architekty a stavební projektanty - Projektanty specialisty - Dodavatele - Výrobce a prodejce nábytku - Interiérová studia - Výrobce a prodejce oken a dveří - Výrobce tištěných spojů - Elektroinženýry

Běžná cena bez DPH 4.990,-Kč / pro školy bez DPH 3.990,-Kč (u vybavení učeben je možné získat slevu). Pro kvalitní rychlé vizualizace je zapotřebí dokoupit plug-in RedSDK v ceně 2.490 bez DPH. V případě dodávky pro výrobní a obchodní výstupy je zapotřebí počítat s příplatkem v ceně 9.990 Kč bez DPH/licence.


DAEX CUT Professional CZ


krabice DAEX CUT Optimalizátor Professional v21 Doporučujeme pro: Dodavatele - Výrobce a prodejce nábytku - Interiérová studia - Výrobce a prodejce oken a dveří

Běžná cena bez DPH 29.990,-Kč / pro školy bez DPH 9.990,-Kč (u vybavení učeben je možné získat slevu 10-30%).


DAEX IS Professional CZ


krabice DAEX DESIGN Professional v21 pro Nábytek a Interiér Včetně: Kompletní česká lokalizace.
Doporučujeme pro: Uvedená sestava je určena zejména pro nábytkářské a interiérové truhlářské společnosti, ale díky CAD systému, který je její součástí je možné ji doporučit pro: Strojaře - Inženýry - Průmyslové designery - Architekty a stavební projektanty - Projektanty specialisty - Dodavatele - Výrobce a prodejce nábytku - Interiérová studia - Výrobce a prodejce oken a dveří - Výrobce tištěných spojů - Elektroinženýry.

Součástí DAEX IS Pro je: TurboCAD Pro Platinum, DAEX CUT Pro a TurboGenerator, LightWorks včetně knihoven.

V případě, že DAEX IS Pro propojujeme se stroji CNC nebo pilou, je cena za propojení s dodávkou postprocesoru v ceně 50.000 Kč bez DPH/strojní zařízení.

Běžná cena bez DPH 99.990,-Kč / pro školy bez DPH 82.990,-Kč (u vybavení učeben nad 10 PC je možné získat slevu 20-30%, u většího počtu licencí dle dohody).