REGISTRACE - žádost o registraci


Registrační formulář
K registraci technické podpory či obchodních sdělení udělte souhlas pomocí příslušných zaškrtávacích políček pod formulářem a rovněž vyplňte následující formulář.

Vaše kontaktní údaje
*Firma:
Titul:
Jméno:
*Příjmení:
*Email:
*Adresa:
*Město:
*PSČ:
*Telefon:
Fax:
*IČO:
*DIČ:
* Povinné údaje

Poznámka

Poznámka:


Uděluji souhlas níže vycházející z nařízení Evropské unie, které má platnost od 25. 5. 2018. Cílem je vyšší ochrana spotřebitelů z hlediska šíření a podmínek využívání osobních údajů.

Zasílání obchodních sdělení


Mám zájem být informován(a) o novinkách produktů a akcích firmy ŠPINAR - software a za tímto účelem souhlasím s vedením kontaktu z formuláře v databázi firmy ŠPINAR - software.
(Kupující dává do odvolání souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely prodávajícího, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.)

Technická podpora


Mám zájem být veden(a) v databázi firmy ŠPINAR - software z důvodů registrace legálního uživatele pro poskytnutí technické podpory s rozšířeným přístupem ke knihovnám na internetu.
(Detailnější podmínky k technické podpoře získáte zde.)

Odesláním formuláře potvrzuji, že jsem oprávněn jednat jménem společnosti uvedené v kontaktním formuláři a jsem oprávněn jejím jménem udělit společnosti ŠPINAR – software s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely.

Zásady ochrany osobních údajů