Registrace pro šíření obchodního sdělení a technickou podporu

Registrace

Registrace pro šíření obchodního sdělení a technickou podporu:

Jestliže nejste zatím zaregistrování a rádi byste dostávali obchodní sdělení firmy ŠPINAR - software nebo chcete být veden v databázi pro rychlé vyhledání kontaktu pro technickou podporu, vyplňte prosím následující formulář.

Změna stanoviska

Změna stanoviska

Pokud jste již registrovaní uživatelé či obchodní partneři a rozhodli jste se změnit své stanovisko k zasílání obchodních sdělení firmy ŠPINAR - software, vyplňte prosím tento krátký formulář. Na tuto adresu Vám bude zaslán e-mail, ze kterého budete moci změnit svoje stanovisko.

Vaše e-mailová adresa
Náhled na Vaše data

Náhled na uložená data

Pokud si přejete vidět všechna svá osobní data, která máme uložena v naší databázi pro zajišťování našich služeb, vyplňte prosím tento krátký formulář. Na tuto adresu Vám bude zaslán výpis vašich údajů z naší databáze.

Vaše e-mailová adresa
Smazání Vašich dat

Smazání Vašich osobních dat z naší databáze

Pokud si přejete smazat všechna svá osobní data z naší databáze, vyplňte prosím tento krátký formulář. Na tuto adresu Vám bude zaslán e-mail s dalším postupem. Pokud však smazání dat z naší databáze provedete, budete odregistrováni z technické podpory a zasílání obchodních sdělení.

Vaše e-mailová adresa