Fórum + Video

Kde hledat
Anonym, 12.03.2018 10:27
dobrý den, stáhl jsem si demo Turbofloorplan + zahrada, a zajímalo by mě zda jde importovat již vytvořené návrhy v programu p.Con planner, který nenabízí tolik funkcí. Mám několik projektů uložených v dwg a o import jsem se pokusil, ale neúspěšně. děkuji za info
Josef, Praha, 12.03.2018 17:37
Doporučuji na import DWG požívat modelační část TFP nebo přímo Turbocad. Zdraví Josef
Vložení reakce na příspěvek
Jméno
Město
Text*
Soubor

Číslo z obrázku

Uděluji souhlas níže vycházející z nařízení Evropské unie, které má platnost od 25. 5. 2018. Cílem je vyšší ochrana spotřebitelů z hlediska šíření a podmínek využívání osobních údajů.

Mám zájem být informován(a) o novinkách produktů a akcích firmy ŠPINAR - software a za tímto účelem souhlasím s vedením kontaktu z formuláře v databázi firmy ŠPINAR - software.
(Kupující dává do odvolání souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely prodávajícího, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.)

Mám zájem být veden(a) v databázi firmy ŠPINAR - software z důvodů registrace legálního uživatele pro poskytnutí technické podpory s rozšířeným přístupem ke knihovnám na internetu.
(Detailnější podmínky k technické podpoře získáte zde.)

Odesláním formuláře potvrzuji, že jsem oprávněn jednat jménem společnosti uvedené v kontaktním formuláři a jsem oprávněn jejím jménem udělit společnosti ŠPINAR – software s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely.

Zásady ochrany osobních údajů

Pokud u nás nemáte registrovanou technickou podporu, bude Vám ve fóru přiděleno jméno 'Anonym'. Pokud chcete ve fóru vystupovat pod Vašim jménem, potrďte výše souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem technické podpory či zasílání obchodních sdělení. Děkujeme.

stránka: 1 z 330  >|  >>|