Fórum + Video

Kde hledat
Pavel , Plzen , 05.03.2018 08:14
Dobrý den, mám prosbu, ví někdo jak nastavit na TurboCadu Designer 2016 nastavení stránky při tisku (nastavení stránky/nastavení stránky - prostor modelu) na měřítko 1:2 na A3, tak aby mi při vytisknutí seděli poloviční hodnoty ? Používám k tomu program PDF24. Děkuji za odpověď Pavel email: skripavel@centrum.cz
Pavel , Plzen , 05.03.2018 08:59
Doplnění: potřebuji to v přenosném formátu PDF a pokaždé když to dám do formátu PDF tak i tak, nemám hodnoty poloviční. Zkoušel jsem i program PDFCreator 3.1.2
Anonym, 06.03.2018 23:03
Skus tlacit z priestoru Papiera nie z modeloveho priestoru, v modelovom prietore si uloz len pohlad, ktory chces vytlacit. Takze v priestore papiera nasledne vlozis okno ulozeneho pohladu. Tomuto pohladu nasledne mozes urcit pozadovanu mierku. A nakoniec "vytlacit". Takto by si mal mat presnu mierku aku pozadujes. Toto je myslim najbezpecnejsia forma tlace vykresu v mierke. Pozri na prilohu
Vložení reakce na příspěvek
Jméno
Město
Text*
Soubor

Číslo z obrázku

Uděluji souhlas níže vycházející z nařízení Evropské unie, které má platnost od 25. 5. 2018. Cílem je vyšší ochrana spotřebitelů z hlediska šíření a podmínek využívání osobních údajů.

Mám zájem být informován(a) o novinkách produktů a akcích firmy ŠPINAR - software a za tímto účelem souhlasím s vedením kontaktu z formuláře v databázi firmy ŠPINAR - software.
(Kupující dává do odvolání souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely prodávajícího, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.)

Mám zájem být veden(a) v databázi firmy ŠPINAR - software z důvodů registrace legálního uživatele pro poskytnutí technické podpory s rozšířeným přístupem ke knihovnám na internetu.
(Detailnější podmínky k technické podpoře získáte zde.)

Odesláním formuláře potvrzuji, že jsem oprávněn jednat jménem společnosti uvedené v kontaktním formuláři a jsem oprávněn jejím jménem udělit společnosti ŠPINAR – software s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely.

Zásady ochrany osobních údajů

Pokud u nás nemáte registrovanou technickou podporu, bude Vám ve fóru přiděleno jméno 'Anonym'. Pokud chcete ve fóru vystupovat pod Vašim jménem, potrďte výše souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem technické podpory či zasílání obchodních sdělení. Děkujeme.

stránka: 1 z 330  >|  >>|