Fórum + Video

Kde hledat
Anonym, 23.02.2018 10:17
Zdravím všechny, mám TCW 2015 a po aktualizaci mě nejde spustit jakékoliv nastavení v menu nastavení a to přesně od hlavního nastavení až po přirozená kresba. Program se zasekne a objeví se hláška, že program přestal pracovat. Nevíte někdo co s tím.? Potřebuji provést nastavení a bohužel to nejde. Děkuji za odpověď. Nebo pište i na e mail.
Tomáš, Brno, 26.02.2018 15:10
Dobrý den, doporučuji zkusit opravu TurboCADu. Spusťte instalační soubor TurboCADu (jako při instalaci) a z nabízených položek zvolte "Opravit"
Anonym, 07.03.2018 15:00
Tak bohužel oprava přes spuštění instalace bohužel nefunguje.
Anonym, 07.03.2018 15:00
Tak bohužel oprava přes spuštění instalace bohužel nefunguje.
Vložení reakce na příspěvek
Jméno
Město
E-mail
Text*
Soubor
 
Číslo z obrázku
 

Uděluji souhlas níže vycházející z nařízení Evropské unie, které má platnost od 25. 5. 2018. Cílem je vyšší ochrana spotřebitelů z hlediska šíření a podmínek využívání osobních údajů.

Mám zájem být informován(a) o novinkách produktů a akcích firmy ŠPINAR - software a za tímto účelem souhlasím s vedením kontaktu z formuláře v databázi firmy ŠPINAR - software.
(Kupující dává do odvolání souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely prodávajícího, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.)

Mám zájem být veden(a) v databázi firmy ŠPINAR - software z důvodů registrace legálního uživatele pro poskytnutí technické podpory s rozšířeným přístupem ke knihovnám na internetu.
(Detailnější podmínky k technické podpoře získáte zde.)

 
Odesláním formuláře potvrzuji, že jsem oprávněn jednat jménem společnosti uvedené v kontaktním formuláři a jsem oprávněn jejím jménem udělit společnosti ŠPINAR – software s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely.

Zásady ochrany osobních údajů

 
Pokud u nás nemáte registrovanou technickou podporu, bude Vám ve fóru přiděleno jméno 'Anonym'. Pokud chcete ve fóru vystupovat pod Vašim jménem, potrďte výše souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem technické podpory či zasílání obchodních sdělení. Děkujeme.
 
 stránka: 1 z 330  >|  >>|