Fórum + Video

Kde hledat
Anonym, 01.12.2017 10:17
Dobrý den, občas se mi stane, že se nemůžu dostat pomocí klávesové zkratky do skupiny? Nevím proč, nepovedlo se mi vysledovat kdy k tomu dochází. přikládám v příloze TCW. Děkuji za radu
Josef, Praha, 03.12.2017 11:32
Je možné, že klávesové zkratky je nutné opětovně načíst: http://www.spinar.cz/download/forum/3426_Obnova_klavesovych_zkratek.pdf
Anonym, 05.12.2017 12:17
Bohužel u výkresu, který jsem posílal v příloze to nefunguje, tzn. pokud to provedu podle návodu, stále se nemůžu dostat do skupiny. Zvláštní je, že když otevřu jiný výkres, tak se do skupiny dostanu bez potíží.
Anonym, 05.12.2017 14:18
ještě jsem zjistil, že se dostanu do skupiny, když daný objekt skopíruju do nového výkresu.......
Josef, Praha, 05.12.2017 17:21
To vypadá, že v tom předchozím výkrese byla nějaký chyba. Možná jste do výkresu importoval nějakou externí entitu nebo se mohla chyba zapsat během práce s výkresem. Zkopírováním entity do nového výkresu dojde k vyčištění entit a tím odstraněním chyby.
Anonym, 10.01.2018 12:25
Pokud je součástí skupiny zeď, nejde mi skupina editovat. Jinak editovat skupina jde.
Vložení reakce na příspěvek
Jméno
Město
E-mail
Text*
Soubor
 
Číslo z obrázku
 

Uděluji souhlas níže vycházející z nařízení Evropské unie, které má platnost od 25. 5. 2018. Cílem je vyšší ochrana spotřebitelů z hlediska šíření a podmínek využívání osobních údajů.

Mám zájem být informován(a) o novinkách produktů a akcích firmy ŠPINAR - software a za tímto účelem souhlasím s vedením kontaktu z formuláře v databázi firmy ŠPINAR - software.
(Kupující dává do odvolání souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely prodávajícího, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.)

Mám zájem být veden(a) v databázi firmy ŠPINAR - software z důvodů registrace legálního uživatele pro poskytnutí technické podpory s rozšířeným přístupem ke knihovnám na internetu.
(Detailnější podmínky k technické podpoře získáte zde.)

 
Odesláním formuláře potvrzuji, že jsem oprávněn jednat jménem společnosti uvedené v kontaktním formuláři a jsem oprávněn jejím jménem udělit společnosti ŠPINAR – software s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely.

Zásady ochrany osobních údajů

 
Pokud u nás nemáte registrovanou technickou podporu, bude Vám ve fóru přiděleno jméno 'Anonym'. Pokud chcete ve fóru vystupovat pod Vašim jménem, potrďte výše souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem technické podpory či zasílání obchodních sdělení. Děkujeme.
 
 stránka: 1 z 330  >|  >>|