Fórum + Video

Kde hledat
Anonym, 15.11.2017 14:18
Dobry den pan Jozef z Prahy. Dakujem za radu. Prepol som nadstavenie do GDI. Parada, vsetky funkcie ... pohlad DRAT, NEPREHLADNE HRANY aj Rychla pracuju. No len do okamihu ked sa chcem opet vratit z Rychla spet na DRat alebo NEPRIEHLADNE HRANY. Vsetko zamrzne a..nic sa nedeje. Musim zatvorit vykres a opet ho spustit ak chcem dalej pokracovat.
Josef, Praha, 19.11.2017 19:13
Doporučuji Vám pracovat v GDI. Dle toho co popisujete asi máte nevhodnou grafickou kartu nebo slabou paměť RAM pro variantu RedSDK. Zkusil jsem si načíst Váš výkres a funguje mi v obou režimech bez problémů. Problém bych hledal na Vašem PC.
Vložení reakce na příspěvek
Jméno
Město
E-mail
Text*
Soubor
 
Číslo z obrázku
 

Uděluji souhlas níže vycházející z nařízení Evropské unie, které má platnost od 25. 5. 2018. Cílem je vyšší ochrana spotřebitelů z hlediska šíření a podmínek využívání osobních údajů.

Mám zájem být informován(a) o novinkách produktů a akcích firmy ŠPINAR - software a za tímto účelem souhlasím s vedením kontaktu z formuláře v databázi firmy ŠPINAR - software.
(Kupující dává do odvolání souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely prodávajícího, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.)

Mám zájem být veden(a) v databázi firmy ŠPINAR - software z důvodů registrace legálního uživatele pro poskytnutí technické podpory s rozšířeným přístupem ke knihovnám na internetu.
(Detailnější podmínky k technické podpoře získáte zde.)

 
Odesláním formuláře potvrzuji, že jsem oprávněn jednat jménem společnosti uvedené v kontaktním formuláři a jsem oprávněn jejím jménem udělit společnosti ŠPINAR – software s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely.

Zásady ochrany osobních údajů

 
Pokud u nás nemáte registrovanou technickou podporu, bude Vám ve fóru přiděleno jméno 'Anonym'. Pokud chcete ve fóru vystupovat pod Vašim jménem, potrďte výše souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem technické podpory či zasílání obchodních sdělení. Děkujeme.
 
 stránka: 1 z 330  >|  >>|