Fórum + Video

Kde hledat

Klíčová slova

Vyhledat text

|<< |< stránka: 329 z 343  >|  >>| 

Anonym, 12.06.2007 23:25 otázka
Neviete mi poradiť, či sa dá v Turbocade alebo v Autocade spraviť ozdobný kovový prút skrútený okolo podĺžnej osi (kváder so štvorcovou základňou akokeby niekožkokrát stočený okolo pozdĺžnej osi - ozdobný prvok schodiskového zábradlia). Vďaka.
* Reagovat
Anonym, 14.06.2007 11:16
Nie je problém. V TurboCADe cez funkciu vysunutie viete vysunuť 2D profil lubovolného tvaru po dráhe a určiť uhol otočenia. Vid obrazok
Příloha: 160_vysunutie.jpg
odpověď

Majo, , 05.06.2007 16:11 otázka
Chcel by som sa informovať, chystá sa aj update TurboCAD-u 12.2 na 12.5. Ak áno kedy by mal asi byť. Ak nie prečo, ak to nieje tajnosť :-) . Ďakujem
* Reagovat

Anonym, , 19.05.2007 12:41 otázka
Je možné v Turbocade Prof. CZ 12 aj parametrické kreslenie (napr.pri kreslení schodísk zmeniť výšku schodiska a automaticky sa upravia výškové rozostupy medzi stupňami a pod.)
* Reagovat
Dalibor, 23.05.2007 17:18
TurboCAD obsahuje i software pro prezentaci, ve které jsou předpřipraveny základní typy schodišť (jednoramenné, dvojramenné s podestou, točité schodiště...). Tento modul umožňuje rychlou prezentaci těchto schodišť ve 3D prostoru se změnou rozměrů a změnou povrchové úpravy jeho částí (stupňů, výplní zábradlí, schodnice...). Úpravu je nutné provést jednotlivě - dílec po dílci. V nových verzích TCP se parametrické vykreslení schodiště pro výrobní výkresy chystá.
odpověď

Anonym, , 18.05.2007 20:29 otázka
Dobrý den , používám Windows Vista a chtěl bych vědět jestli mě půjde Vaše demo verze.
* Reagovat
Dalibor, 21.05.2007 14:20
TurboCAD verze 12 je pouze pro operační systém Windows XP Home nebo Professional. Máme informaci, že nová verze TurboCADu již bude upravená i pro Windows Vista
odpověď

Anonym, , 17.05.2007 10:04 otázka
Jsem zde nováček. Poradíte mi prosím, jak se "svépomocně" dostat do základů TurboCAD? Nabízená školení jsou pro mě drahá. Tip na učebnici?
* Reagovat
Jirka, 22.05.2007 10:50
Jestliže opravdu začínáte s TurboCADem můžu vám dát nasledující typy. v paletě Internetu jsou videa, která vás provedou základy i pokročilejšími funkcemi TurboCADu. Dále vám mohu nabídnout Příručku pro uživatele CAD v oboru nábytku a interiéru, která popisuje základy práce v TurboCADu v daném oboru.
odpověď
Anonym, 04.02.2008 10:57
Mužete se zkusit obrátit na SPŠ nábytkářskou v Bystřici p/H, Tak se TCW vyučuje
odpověď

|<<  |< stránka: 329 z 343  >|  >>|