Studentské soutěže

První ročník finále
STUDENTSKÉ PROJEKTY 2006/2007
pořádané společností ŠPINAR - software s.r.o.
Veřejná soutěž studentských prací v programu
TurboCAD pro Českou a Slovenskou republiku
Ve spolupráci se Střední odbornou školou obchodní a
Středním odborným učilištěm Moravský krumlov.

VÝSLEDKY SOUTĚŽE

Vítěznou školou celé soutěže se stala :
Združená stredná škola drevárska

zprava_Tomáš Gablas-vítez souteže, Ing. Ondrej Vandák
Výherci soutěže: Ing. Ondrej Vandák
se studentem Tomášem Gabľasem.

Varný ostrov
1. místo:
Tomáš Gabľas
Združená stredná škola drevárska,
Zvolen

Kafunek Mikoláš -Kancelár Budoucnosti
2. místo:
Mikoláš Kafuněk
Střední umělecko průmyslová škola
hudebních nástrojů a nábytku,
Hradec Králové

Krasula_Sachovnice
3. místo:
Patrik Krasula
Združená stredná škola drevárska
a nábytkárska,Topol'čany

hrazdena-stavba
Cena za nejnáročnější konstrukční řešení
Radek Blecha a Tomáš Vlach
Střední škola řemesel Bruntál p.o.

Finálové projekty :
MZLU Brno; SŠŘ, p.o., Bruntál; SPŠN Bystřice p.Hostýnem; SUPŠHNN Hradec Králové; ISŠ Hodonín; SOŠ Kynšperk nad Ohří; SŠ tvorby a designu nábytku Liberec; SOŠO a SOUŘ Moravský Krumlov; SŠGS Nová Paka; SŠSD, p.o., Ostrava - Zábřeh; SPŠ Povážská Bystrica; ZSŠDaN Topol'čany; SOU a SOŠ, SČMSD Znojmo s.r.o.; SOŠT a SOU Znojmo; ZSŠD Zvolen.

Fotogalerie :
Obhajoba Porota Galerie prací a soutež médií
Slavnostní vyhlášení - Slovanská epopej1 Slavnostní vyhlášení - Slovanská epopej3 Před předáváním cen - organizátori x Starosta Moravského Krumlova
Doc. Ing. Josef Chladil, CSc. (Předseda poroty) Předávání cen_Mikoláš Kafunek Předávání cen_Veronika Kostková x Ing. Jaroslav Mokrý
Eva Komonová_projekt manažerka za spolecnost ŠPINAR - software Přípravná místnost pro studenty Ing. Jirí Psota (reditel SOŠO a SOUR  Moravský Krumlov
zleva_Mikoláš Kafunek, Ing. Ludek Jekl Předávání cen_Petr Prašnický Slovanská epopej
Moderátorka Katarína Vráblová a Jirí Brauner (predseda školské rady) predávání cen_Vítezná škola souteže - ZSŠD Zvolen, Ing. Milan Špinar,Ing. Ondrej Vandák, Tomáš Gablas (vítez souteže), Ing. Jaroslav Mokrý Ing. Arch. Iva Košícková, Ing.

Mediální partneři :