Školení pro uživateleCenová nabídka

Cenová nabídka školení pro uživatele na zakoupený software u naší společnosti:


  • Individuální školení (cena 1000,- Kč/h/osobu) - považujeme za nejkvalitnější - možnost domluvy na osnově školení, etapách - přímá komunikace s uživatelem - individuální tempo výuky. V případě většího počtu posluchačů nebo nákupu lacinější méně náročných produktů se školení stanovuje dohodou. Místo: u nás ve firmě, přes internet (vzdálenou ploch) nebo na pracovišti uživatele (cena za dopravu + 10 Kč/km + 300 Kč/hodina – ztráta na cestě).
    Rezervovat na nejbližší termín

  • Skupinové školení probíhá v počítačové učebně - je stanovena dohodnutá osnova školení (10.000.-Kč/max. 4 osoby bez DPH) - je možné získat certifikát o školení - místo školení ve společnosti ŠPINAR -software s.r.o., Lipová 11, Brno - na vlastních nebo zapůjčených PC dle dohody. V případě konání výuky mimo prostory firmy ŠPINAR - software s.r.o., je zapotřebí počítat s příplatkem za pronájem učebny a PC. Místo: u nás ve firmě nebo na pracovišti uživatele (cena za dopravu + 10 Kč/km + 300 Kč/hodina - ztráta na cestě).
    Rezervovat na nejbližší termín

V případě, že má potencionální zákazník zájem o prezentaci nabízených programů naší společnosti, je možné si domluvit termín zde.