Šíření obchodního sdělení

Registrace

Registrace:

Jestliže nejste zatím zaregistrování a rádi byste dostávali obchodní sdělení firmy ŠPINAR - software, vyplňte prosím následující formulář.

Registrace
E-mail
 
Číslo z obrázku
 

Uděluji souhlas níže vycházející z nařízení Evropské unie, které má platnost od 25. 5. 2018. Cílem je vyšší ochrana spotřebitelů z hlediska šíření a podmínek využívání osobních údajů.

Mám zájem být informován(a) o novinkách produktů a akcích firmy ŠPINAR - software a za tímto účelem souhlasím s vedením kontaktu z formuláře v databázi firmy ŠPINAR - software.
(Kupující dává do odvolání souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely prodávajícího, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.)

 
Odesláním formuláře potvrzuji, že jsem oprávněn jednat jménem společnosti uvedené v kontaktním formuláři a jsem oprávněn jejím jménem udělit společnosti ŠPINAR – software s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely.

Zásady ochrany osobních údajů

 


Změna stanoviska

Pokud jste již registrovaní uživatelé či obchodní partneři a rozhodli jste se změnit svoje stanovisko k zasílání obchodních sdělení firmy ŠPINAR - software, vyplňte prosím tento krátký formulář. Na tuto adresu vám bude zaslán e-mail, ze kterého budete moci změnit svoje stanovisko.

Vaše e-mailová adresa