Fórum + Video

Kde hledat
Rostislav, Třinec, 01.12.2017 10:17
Dobrý den, občas se mi stane, že se nemůžu dostat pomocí klávesové zkratky do skupiny? Nevím proč, nepovedlo se mi vysledovat kdy k tomu dochází. přikládám v příloze TCW. Děkuji za radu
Josef, Praha, 03.12.2017 11:32
Je možné, že klávesové zkratky je nutné opětovně načíst: http://www.spinar.cz/download/forum/3426_Obnova_klavesovych_zkratek.pdf
Rostislav, Třinec, 05.12.2017 12:17
Bohužel u výkresu, který jsem posílal v příloze to nefunguje, tzn. pokud to provedu podle návodu, stále se nemůžu dostat do skupiny. Zvláštní je, že když otevřu jiný výkres, tak se do skupiny dostanu bez potíží.
Rostislav, Třinec, 05.12.2017 14:18
ještě jsem zjistil, že se dostanu do skupiny, když daný objekt skopíruju do nového výkresu.......
Josef, Praha, 05.12.2017 17:21
To vypadá, že v tom předchozím výkrese byla nějaký chyba. Možná jste do výkresu importoval nějakou externí entitu nebo se mohla chyba zapsat během práce s výkresem. Zkopírováním entity do nového výkresu dojde k vyčištění entit a tím odstraněním chyby.
Dalibor, Sentice, 10.01.2018 12:25
Pokud je součástí skupiny zeď, nejde mi skupina editovat. Jinak editovat skupina jde.
Vložení reakce na příspěvek
Jméno
Město
Text

Uděluji souhlas níže vycházející z nařízení Evropské unie, které má platnost od 25. 5. 2018. Cílem je vyšší ochrana spotřebitelů z hlediska šíření a podmínek využívání osobních údajů.

Mám zájem být informován(a) o novinkách produktů a akcích firmy ŠPINAR - software a za tímto účelem souhlasím s vedením kontaktu z formuláře v databázi firmy ŠPINAR - software.
(Kupující dává do odvolání souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely prodávajícího, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.)

Soubor

Číslo z obrázku

stránka: 1 z 325  >|  >>|