Fórum + Video

Kde hledat
Jozef, Trnava, 15.11.2017 14:18
Dobry den pan Jozef z Prahy. Dakujem za radu. Prepol som nadstavenie do GDI. Parada, vsetky funkcie ... pohlad DRAT, NEPREHLADNE HRANY aj Rychla pracuju. No len do okamihu ked sa chcem opet vratit z Rychla spet na DRat alebo NEPRIEHLADNE HRANY. Vsetko zamrzne a..nic sa nedeje. Musim zatvorit vykres a opet ho spustit ak chcem dalej pokracovat.
Josef, Praha, 19.11.2017 19:13
Doporučuji Vám pracovat v GDI. Dle toho co popisujete asi máte nevhodnou grafickou kartu nebo slabou paměť RAM pro variantu RedSDK. Zkusil jsem si načíst Váš výkres a funguje mi v obou režimech bez problémů. Problém bych hledal na Vašem PC.
Vložení reakce na příspěvek
Jméno
Město
Text

Uděluji souhlas níže vycházející z nařízení Evropské unie, které má platnost od 25. 5. 2018. Cílem je vyšší ochrana spotřebitelů z hlediska šíření a podmínek využívání osobních údajů.

Mám zájem být informován(a) o novinkách produktů a akcích firmy ŠPINAR - software a za tímto účelem souhlasím s vedením kontaktu z formuláře v databázi firmy ŠPINAR - software.
(Kupující dává do odvolání souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely prodávajícího, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.)

Soubor

Číslo z obrázku

stránka: 1 z 325  >|  >>|