Fórum + Video

Kde hledat

Klíčová slova

Vyhledat text

|<< |< stránka: 321 z 325  >|  >>| 

J, , 22.10.2006 21:31 otázka
Po kvalitním renderování je celá plocha bílá a není nic vidět. Renderovaný model je otexturovaný korektně.
* Reagovat
J, 22.10.2006 21:42
Tento stav je převážně zapříčiněn přesvětlením celé scény. Ve výkresu je vloženo tolik světel, že je model nasvícen úplně do bíla. Řešení: Vypněte svítící světla ( ve Správci výkresu) a vložte si svá vlastní. Světla bývají součástí prototypových výkresů a proto může být scéna přesvícena aniž byste sami vložili jediné světlo.
odpověď

MarK, , 21.10.2006 20:18 otázka
Dobrý den, zase jeden dotaz týkající se rozdílů mezi v 12 a předchozími: jak u 3D objektu "Válec" zvětším množství segmentů ze kterých se skládá?
* Reagovat
J, 30.10.2006 14:28
V nové verzi 12 byla změněna logika tvorby objektu válce. Ve verzi TurboCAD Professional je válec definován matematicky jako kruhový objekt s danou výškou. Doporučuji použít nástroj Jednoduché vysunutí, který má nastavení segmentace a umožňuje i další nastavení vytahovaných objektů.
odpověď

Alex Sedron, 18.10.2006 17:22 otázka
Dobrý den, mám prosbu, nikdy jsem v žádném programu jako je autocad, nebo turbocad nepracoval. Okolnosti mě, ale nutí abych se to co nejdříve naučil. Potíž je v tom, že cena za kterou se Autocad prodává je šílená. Zaujala mě vaše cena, ale než jej koupím, chci se zeptat, zda se ve vašem programu dají provádět výkresy konstrukcí . Včetně kotování. A zda je to není těžké se naučit? Studentskou verzi asi nemáte? Nejsem již v letech studenta, ale ke komerčnímu používání to bude asi dlouhá cesta. Děkuji za odpověď.
* Reagovat
D, 19.10.2006 09:34
Dobrý den, TurboCAD je univerzální CAD. Hodí se tedy i pro kreslení konstrukcí a následné jeho okótování. Pro vyzkoušení TurboCADu je zde cesta kde si můžete otestovat funkčnost a využitelnost pro Vás. http://www.spinar.cz/software/turbocadprofessional/demo.php
odpověď

J, , 17.10.2006 10:01 otázka
Jestliže jsou nakresleny Zdi (nástroj Zeď), tak se při pokusu využít možností Kreslící Palety zobrazí následující hláška. VAROVANI: Nemohu vytvořit objekt kresby, protože vybraný objekt není těleso
* Reagovat
J, 17.10.2006 10:02
Paleta Kreslení pracuje pouze s tuhými tělesy (Solid). Zeď není tuhé těleso, o čemž informuje i hláška TurboCADu. Pohledy vytvoříte i pomocí nástroje Vytvořit pohled v paletě Zobrazit.
odpověď

D, 16.10.2006 10:07 otázka
Program odmítá prodloužit nebo zkrátit zdi, pokud jsou navázané v rozích, ačkoli je zeď při výběru určená svou délkou. Nelze to ani číselným zadáním. Lze to nějakým způsobem udělat?
* Reagovat
D, 16.10.2006 10:08
Doporučuji použít funkci protažení - tato funkce se nachází na následující cestě - Modifikace - Protažení
odpověď

|<<  |< stránka: 321 z 325  >|  >>|